1398-12-01
اصلی
دریافت نرم افزار خدمات مشترکین شرکت گاز استان قزوین اندروید - IOS
افتتاح گازرسانی به 6 روستای منطقه الموت در هشتمین روز از دهه مبارک فجر
کد مطلب: 2078
تعداد بازدید: 83
1398-11-20

همزمان با هشتمین روز ازایام مبارک دهه فجر  مراسم افتتاح گازرسانی به 6 روستای منطقه الموت با حضوردکتر هدایت اله جمالی پور استاندار، حجت‌الاسلام سيد ضياء حسيني  امام جمعه الموت شرقی ، اسماعیل مفرد بوشهری مدیر عامل شرکت گاز استان قزوین و هیات همراه و مردم منطقه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان قزوين،اسماعیل مفرد بوشهری مدیرعامل این شرکت ضمن تبریک دهه مبارک فجر بيان کرد: روستاهای بهرام آباد ،سالار کیا، تاج دره ، چرشدره در منطقه الموت غربی و روستاهای بوکان، شترخان، در منطقه الموت شرقی با صرف هزینه ای بالغ بر 37 میلیارد  و 500 میلیون ریال به شبکه سراسری گاز متصل شدند.

بوشهری افزود: با گازرسانی به این 6 روستا 312 خانوار روستایی به جمع مشترکین شرکت گاز پیوستند که به این ترتیب تعداد خانوارهای گازدار منطقه الموت به 3450 خانوار رسیده است.

بوشهری یادآور شد: در سالهای اخیر خط انتقال گاز به منطقه الموت افتتاح شد که با اجرای این پروژه  دو شهر رازمیان و معلم کلایه و 63 روستای منطقه از نعمت گاز طبیعی بهره مند شده اند که این امر گامی مهم در خدمات رسانی به مردم منطقه و زمینه ساز افزایش رفاه  و رشد بهتر صنعت کشاورزی برای ساکنین الموت شده است.