1398-12-01
اصلی
دریافت نرم افزار خدمات مشترکین شرکت گاز استان قزوین اندروید - IOS
افتتاح ساختمان اداره گاز شهر ارداق
کد مطلب: 2076
تعداد بازدید: 50
1398-11-19

 

درپنجمین روز از دهه مبارک فجر در مراسمی با حضور دکتر علی رحمانی فرماندار بوئین زهرا ، اکبر رحمتی بخشدار ارداق، ایوب مولایی پور رئیس اداره گاز شهرستان بوئین زهرا و جمال مشکینی رئیس اداره گاز ارداق و جمعی از مسئولین شهرستان بوئین زهرا ساختمان اداره گاز شهرستان ارداق بهره برداری شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قزوین ، مولایی پور رئیس اداره گاز بوئین زهرا در مراسم افتتاح این ساختمان اظهار داشت با توجه به توسعه گاز رسانی و افزایش تعداد مشترکین شهرستان ارداق و مراجعات بیشتر ارباب رجوع در این شهرستان در سال های اخیر اقدام به ساخت ساختمان اداره گاز شهرستان ارداق را الزامی نمود.

مولایی پور افزود این پروژه در اردیبهشت ماه سال 96 در زمینی به مساحت 650 متر مربع آغاز شد و در آبان ماه سال جاری تکمیل آن با هزینه بالغ بر 7میلیارد و 150میلیون ریال به پایان رسید.

وی در ادامه افزود این ساختمان در راستای خدمات رسانی بهتر ، تسریع در خدمات رسانی و حفظ شان و منزلت مشترکین گاز شهرستان ارداق بنا شده است و امیدواریم خدمات رسانی ایمن و مطلوب تر به مشترکین ارائه شود.

لازم به ذکر است دکتر رحمانی در پایان جلسه ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های صورت گرفته توسط شرکت گاز استان قزوین و ارائه خدمات رسانی مطلوب در اقصی نقاط شهرستان بوئین زهرا بیان داشت شرکت گاز استان قزوین در زمینه خدمات رسانی به مشترکین و گسترش خدمات خود در سالهای اخیر همواره سرآمد بوده است.