1398-12-01
اصلی
دریافت نرم افزار خدمات مشترکین شرکت گاز استان قزوین اندروید - IOS
ساختمان مرکزی شرکت گاز استان قزوین افتتاح شد
کد مطلب: 2072
تعداد بازدید: 108
1398-11-15

 

 در سومین روز از دهه مبارک فجر در مراسمی با حضور هدایت اله جمالی پور استاندار ، محمد شفیعی فرماندار، اسماعیل مفرد بوشهری مدیر عامل شرکت گاز و جمعی از مسئولین استان قزوین ساختمان مرکزی شرکت گاز استان قزوین بهره برداری شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قزوین ، اسماعیل مفرد بوشهری مدیر عامل این شرکت در آیین افتتاح این ساختمان اظهار داشت با توجه به توسعه گاز رسانی در شهر ها و روستاهای استان در سال های اخیر نیاز به ساختمانی متناسب با این توسعه و در شان و منزلت مشترکین استان و در راستای خدمات رسانی بهتر و مطلوب تر احساس میشد که در این خصوص با توجه به اخذ مصوبات لازم اجرای پروژه کلید خورد.

بوشهری افزود این پروژه در بهمن ماه سال 95 در زمینی به مساحت سه هزارو 100 متر مربع آغاز شد و در آذر ماه سال جاری تکمیل آن با هزینه بالغ بر 230میلیارد ریال به پایان رسیده است .

بوشهری، با اشاره به اینکه درحال حاضر100 درصد خانوار شهری و85 درصد خانوار روستایی استان قزوین از نعمت گاز طبیعی بهره مند می باشند افزود: بیش از 7100 کیلومتر شبکه گاز درسطح استان اجرایی شده که این حجم از شبکه بیانگر میزان خدمات ارائه شده به مردم استان در حوزه گازرسانی است.

لازم به ذکر است جمالی پور در پایان جلسه ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های صورت گرفته توسط شرکت گاز استان قزوین و ارائه خدمات رسانی مطلوب در اقصی نقاط استان بیان داشت زحمات مدیران موفق همواره باید به اطلاع و آگاهی عموم مردم رسیده و مورد تشویق و تجلیل قرار گیرند.