1398-12-01
اصلی
دریافت نرم افزار خدمات مشترکین شرکت گاز استان قزوین اندروید - IOS
ممیزی سیستم های مدیریتی شرکت گاز استان قزوین
کد مطلب: 2055
تعداد بازدید: 62
1398-11-02

حضور ممیزان شرکت DQS به منظور انجام ممیزی مراقبتی نوبت دوم برای تمدید گواهی نامه های استقرار سیستم های مدیریتی توسط شرکت گاز استان قزوین

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قزوین، اسماعیل مفرد بوشهری مدیر عامل این شرکت بیان نمود طی این فرآیند، عملکرد و اقدامات کلیه امور و واحد های شرکت مطابق با استانداردهای مدیریتی و توسط تیم ممیزی مورد بررسی و سنجش قرار گرفت.

بوشهری مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین ، هدف از انجام این ممیزی ها را ارزیابی عملکرد شرکت در راستای ممیزی مراقبتی 6 استاندارد عنوان کرد و گفت : این استانداردها شامل استانداردهای مدیریت رسیدگی به شکایات( ISO 10002 )، مدیریت رضایتمندی مشتریان(ISO 10004 )، مدیریت کیفیت(ISO9001 )، مدیریت زیست محیطی(ISO 14001)،مدیریت ایمنی و سلامت شغلی(  OHSAS18001)، مدیریت انرژی( ISO 50001)بوده است.

ایشان با اشاره به این مطلب که شرکت گاز استان قزوین همواره در مسیر خدمات رسانی  مطلوب به مردم کوشا بوده است ،گفت: یکی از ارزش های حاکم بر گاز استان حرکت در مسیر کیفیت و جلب رضایت ذینفعان می باشد.

وی به اجراي مناسب و دقيق فرآیند مميزي سيستم هاي مديريتي اشاره و تصریح کرد: با توجه به جلسات برگزار شده و ارزیابی های صورت گرفته در واحدهاي مختلف سازمان، پروژه های موردنیاز جدید برای بهبود و ارتقای سیستم های مدیریتی نیز شناسایی شده اند که در سال آینده اقدامات اجرایی آنها انجام  خواهد شد.

بوشهری در خاتمه ضمن قدر دانی از همکاری پرسنل شرکت گاز استان قزوین در زمینه استقرار و رعایت اصول و استاندارد های سیستم مدیریتی خاطر نشان کرد این شرکت همواره تلاش خواهد کرد تا خدمات حوزه گاز رسانی را هرچه بهتر و پایدارتر  به مشترکین گاز در سطح استان ارائه نماید.