1398-12-01
اصلی
دریافت نرم افزار خدمات مشترکین شرکت گاز استان قزوین اندروید - IOS
در شش ماهه اول امسال صورت پذیرفت؛
برگزاری بیش از 10 هزار نفر ساعت آموزشی در شرکت گاز استان قزوین
کد مطلب: 2016
تعداد بازدید: 163
1398-07-16

 

مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین از برگزاری 10 هزار و 630 نفر ساعت آموزش شغلی، تخصصی و عمومی ویژه کارکنان و مدیران این شرکت در 6 ماهه سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قزوین، اسماعیل مفرد بوشهری با بیان مطلب فوق گفت: این آموزش‌ها در قالب 91 دوره در راستای آموزش های عمومی، فنی و تخصصی، شغلی و ارتقاء و به روز نمودن دانش مسئولان و کارکنان ارائه شده است که شامل دوره های مدیریتی و تخصصی برای اعضای هیات مدیره شرکت گاز و همچنین دوره فنی و تخصصی و .... برای کارکنان می باشد.

بوشهری با اشاره بر اهمیت و نقش مقوله آموزش و توانمندسازی منابع انسانی در پویایی سازمان افزود: علاوه بر دوره های آموزشی حضوری که در سازمان و خارج از سازمان برگزار می شود، کارکنان شرکت در 17 دوره مجازی نیز شرکت داشتند. وی افزود: همچنین طی این مدت، 36 دوره آموزشی ایمنی، بهداشت و محیط زیست برای کارکنان رسمی، قرارداد مستقیم و ارکان ثالث برگزار شده است.

مدیر عامل شركت گاز استان قزوین عنوان کرد: در راستای توانمندسازی نیروهای پیمانکاری این شرکت، قراردادی با سازمان آموزش فنی و حرفه ای منعقد شده تا دوره های آموزش های مورد نیاز این نیروها بر اساس استانداردهای آموزشی سازمان فنی و حرفه ای و در محل آن سازمان برگزار و برای شرکت کنندگان گواهی تایید صلاحیت حرفه ای صادر شود و مطابق آن 60 نفر از شاغلین این حرفه تا کنون در آزمون شرکت کردند.