برگزاری مستمر جلسات ملاقات عمومی مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین با مراجعین
کد مطلب: 2003
تعداد بازدید: 56
1398-06-12

 

در راستای تکریم حداکثری ارباب رجوع و حل مشکلات و مسائل مراجعین که با حوزه توزیع گاز مرتبط است جلسات ملاقات عمومی مدیر عامل شرکت گاز استان قزوین سه شنبه هر هفته به صورت مستمر برگزار می گردد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قزوین، علی حسنپور رئیس روابط عمومی این شرکت اظهار داشت: با توجه به نیاز برقراری ارتباطی پویا و دوسویه بین شهروندان و مدیریت شرکت گاز قزوین؛ سه شنبه های هر هفته جلسات دیدار مردمی در دفتر مدیرعامل شرکت گاز استان برگزار  می گردد و مراجعین بدون واسطه به بیان مشکلات و مسائل خود با مدیر عامل می پردازند.

حسنپور گفت: در سال گذشته در قالب ملاقات های عمومی سه شنبه ها، مدیرعامل این شرکت بیش از 210 جلسه حضوری و چهره به چهره با ارباب رجوع داشته است که این تعداد در پنج ماهه نخست امسال حدود 60 جلسه ملاقات بوده است. وی افزود: البته این تعداد جلسات غیر از جلسات و مواردی است که در روزهای دیگر هفته مراجعین بر اساس نیاز کاری به دفتر مدیر مراجعه و به بیان مسائل خود می پردازند.

رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان قزوین با بیان اینکه رضایت شهروندان و مشترکین گاز از اولویت های این شرکت است افزود: موضوعاتی همچون درخواست شبکه گذاری، تسریع در روند گازرسانی به روستاها و صنایع اهم مواردی هستند که در جلسات ملاقات عمومی از سوی مردم مطرح می شود و راهکارهای لازم جهت بررسی و حل آنها توسط مدیر سازمان ارائه می گردد.

حسنپور در پایان در مورد روش هماهنگی برای جلسات مردمی با مدیرعامل شرکت گاز استان گفت: مراجعه کنندگانی که تمایل به ملاقات با مدیرعامل شرکت گاز استان را دارند می توانند به صورت تماس تلفنی با شماره های 33372551 و 33374070 و یا مراجعه به سایت شرکت گاز به آدرس www.nigc-qazvin.ir هماهنگی لازم را انجام و سه شنبه هر هفته از ساعت 8 صبح تا 12 ظهر برای ملاقات با مدیر به شرکت گاز مراجعه نمایند.