برگزاری دوره آموزشی نیازسنجی آموزشی در شرکت گاز استان قزوین
کد مطلب: 1969
تعداد بازدید: 123
1398-04-18

 

رئیس منابع انسانی شرکت گاز استان قزوین از برگزاری دوره آموزشی نیازسنجی آموزشی با حضور رؤسا و کارشناسان آموزش شرکت های گاز استانی و پالایشگاه ها در قزوین خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قزوین، مرضیه تفنگچی ها رئیس منابع انسانی این شرکت گفت: دوره نیازسنجی آموزشی با هماهنگی آموزش شرکت ملی گاز ایران با محوريت آشنايي رؤسای آموزش با شیوه ها و روش های علمی انجام نیازسنجی از پرسنل برای رؤسا و کارشناسان واحد آموزش شرکت های گاز استانی و پالایشگاه ها برنامه ریزی و برگزار می شود. وی افزود: در این دوره دو روزه رؤسا و کارشناسان آموزش شرکت های گاز همدان، هرمزگان، کرمان، زنجان و منطقه 7 عملیات و پالایشگاه بید بلند حضور دارند.

تفنگچی ها در ادامه اظهار کرد: نیازسنجی های آموزشی کارکنان از طریق نرم افزار ایده و سامانه فراگیر آموزش انجام می شود به طوری که ابتدا هر فرد دوره های مورد نیاز خود را ثبت و به تایید رئیس واحد می رساند و سپس کارشناسان آموزش دوره های پیشنهادی آنان را بررسی و اقدام لازم برای برگزاری دوره های آموزشی را انجام می دهند.

رئیس منابع انسانی شرکت گاز استان قزوین میزان ساعات آموزشی ارائه شده از ابتدای امسال تا کنون را 11 هزار و 576 نفر ساعت اعلام کرد و بیان داشت با برنامه ریزی های انجام شده امیدواریم تا پایان سال بتوانیم با ارتقا کیفیت آموزشی و بهره گیری از روش های جدید سرانه هر فرد را به152 ساعت برسانیم.