پیشرفت 90 درصد عملیات اجرایی گازرسانی به 22 روستای منطقه الموت
کد مطلب: 1967
تعداد بازدید: 49
1398-04-16

 

مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین گفت: عملیات اجرایی گازرسانی به 22 روستای منطقه الموت در استان قزوین درحال انجام است که تا کنون بیش از 90 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قزوین، اسماعیل مفرد بوشهری با بیان مطلب فوق افزود: پروژه گازرسانی به این 22 روستا در قالب 2 پیمان در دست اجراست و تا کنون شامل 70 کیلومتر لوله گذاری شده است. به گفته ی وی پیش بینی هزینه این پروژه ها 106 میلیون ریال بوده است که تاکنون بیش از 90 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و طبق برنامه ریزی انجام شده همزمان با هفته دولت در اوایل شهریور ماه این 22 روستای منطقه الموت به شبکه سراسری گاز متصل خواهند شد.

بوشهری در ادامه با اعلام این مطلب که با اتمام پروژه گازرسانی به این 22 روستا 800 خانوار روستایی منطقه الموت از نعمت گاز بهره مند خواهند شد افزود: درحال حاضر 33 روستای این منطقه از گاز طبیعی بهره مند هستند که با اتمام این پروژه های در دست اقدام روستاهای هرانک، گرمارود، کوشکدشت، روچ علیا و سفلی و 18 روستای دیگر نیز گازدار خواهند شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین در پایان یادآور شد: با بهره برداری از پروژه های گازرسانی در حال اجرا در استان درصد بهره مندی خانوارهای روستایی به 85 درصد افزایش خواهد یافت و 503 روستای استان از نعمت گاز بهره مند خواهند شد.