برگزاری جلسه مجمع عمومی سالیانه شرکت گاز استان قزوین
کد مطلب: 1952
تعداد بازدید: 125
1398-04-03

 

جلسه مجمع عمومی عادی سال 1397 شرکت گاز استان قزوین با حضور مهندس تربتی، اعضاء مجمع، بازرسان قانونی و همچنین مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت گاز استان قزوین در ساختمان ستاد شرکت ملی گاز ایران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قزوین، در این جلسه اسماعیل مفرد بوشهری مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین ضمن ارائه گزارش عملکرد و صورت های مالی منتهی به سال 1397 این شرکت بیان کرد: در سال گذشته این شرکت توانسته است با گازرسانی به 33 روستا در مناطق مختلف استان ضریب نفوذ گاز در خانوارهای روستایی را به 84 درصد برساند. وی افزود: با تدوین برنامه منظم درخصوص جایگزینی سوخت مایع به جای گاز، گازرسانی به 285 واحد صنعتی در استان در سال گذشته اجرایی شد و تعداد صنایع بهره مند از گاز در استان به 3 هزار و 50 واحد رسیده است و استان قزوین در زمینه صرفه جویی سوخت مایع رتبه اول کشوری را دریافت کرده است.

 بوشهری افزود: از دیگر اقدامات صورت گرفته این شرکت در سال 1397 می توان به تحویل بدون وقفه حدود 5 میلیارد متر مکعب گاز به بخش های مختلف استان اشاره کرد که از این مقدار 2 میلیارد و 600 میلیون مترمکعب گاز فقط به نیروگاه شهید رجایی تحویل شده است. ارائه خدمات مطلوب به مشترکین، کسب تقدیرنامه سه ستاره جایزه سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز ایران و فعالیت در زمینه مسئولیت های اجتماعی از جمله اقداماتی است که در سال گذشته اجرایی شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین در پایان با اشاره به برنامه های پیش رو در سال 98 تصریح کرد: پیش بینی و برنامه ریزی شرکت گاز استان قزوین برای امسال تحویل گاز به 200 واحد صنعتی می باشد که تا کنون گازرسانی به 70 واحد محقق شده است و همچنین گازرسانی به 45 روستا که عملیات اجرایی آن ها در حال انجام است.