پاسخگویی به بیش از یکهزار درخواست و شکایت رسیده از طریق سامانه 3194
کد مطلب: 1937
تعداد بازدید: 133
1398-03-20

 

 

در سال 1397 به بیش از یکهزار و 192 تماس مشترکین گازکه در سامانه 3194 در قالب درخواست، اطلاع رسانی، شکایت و پیشنهاد به ثبت رسیده بود، پاسخ مناسب و به موقع داده شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قزوین، علی حسنپور رئیس روابط عمومی ضمن بیان مطلب فوق گفت: با راه اندازی و استقرار سامانه 3194 در واحد روابط عمومی شرکت گاز استان قزوین در سال 1396، بستر مناسبی برای دریافت پیشنهادها و شکایت های مردمی از بخش های مختلف شرکت گاز فراهم شده است که کمک شایانی در ارتقاء عملکرد شرکت گاز داشته است. وی در ادامه افزود: از مجموع یکهزار و 192 پیام صوتی دریافت شده از سامانه رسیدگی و پاسخگویی به شکایات شرکت گاز استان، 536 مورد اطلاع رسانی ، 235 مورد درخواست، 6 پیشنهاد و 415 مورد شکایت بوده است که میانگین زمان پاسخگویی به شکایت دریافتی 2 روز بوده است.

حسنپور با اشاره به اینکه مشترکین گاز در تمامی ساعات شبانه روز می توانند شکایات، انتقادات و پیشنهادات خود در ارتباط با مشکلات و مسائل مرتبط با مصرف گاز طبیعی را در سامانه 3194 ثبت نمایند گفت: بعد از ثبت تماس توسط مشترک، کد رهگیری برای فرد مورد نظر از سوی شرکت گاز ارسال می شود و حداکثر ظرف 24 ساعت اپراتور سامانه با ارسال پیامک و یا تلفنی با مشترک مذکور تماس می گیرد و راهنمایی یا پاسخ لازم را ارائه می دهد. وی افزود: بیشترین شکایت ثبت شده مشترکین در سامانه 3194، مربوط به بالا بودن مبلغ قبض گاز و بیشترین خدمت درخواستی مربوط به بررسی قبض گاز بوده است.

رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان قزوین تصریح کرد: یکی از اهداف شرکت گاز جلب رضایت حداکثری مشترکین است و در این راستا هم اکنون 22 خدمت از طریق سایت، نرم افزار موبایل، میز خدمت حضوری و الکترونیکی و دفاتر پیشخوان دولت ارائه می شود.