واگذاری بیش از یکهزار انشعاب رایگان گاز به مدد جویان کمیته امداد و بهزیستی
کد مطلب: 1931
تعداد بازدید: 156
1398-03-12

 

مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین از واگذاری تعداد یکهزار و416 انشعاب گاز رایگان به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره)، بهزیستی و اماکن مذهبی در سطح استان در سال 1397 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قزوین، اسماعیل مفرد بوشهری با اعلام این مطلب اظهار کرد: خدمات حمایتی این شرکت در راستای اجرای ماده 80 قانون برنامه ۵ ساله ششم توسعه و برنامه مسئولیت اجتماعی شرکت ملی گاز ارائه می‌شود که در همین راستا، سال گذشته حدود 978 مددجوی تحت پوشش کمیته امداد و 240 مددجوی تحت پوشش سازمان بهزیستی در سطح استان از معافیت هزینه انشعاب برخوردار شدند. وی تصریح کرد: براساس این طرح مشترکین مورد نظر از پرداخت مبالغ مربوط به دریافت کنتور گاز معاف می شوند و به صورت رایگان مشترک شرکت گاز می شوند.

بوشهری همچنین در ادامه افزود: اماکن مذهبی تازه تاسیس و یا آن هایی که گاز به تازگی به آن مناطق رسیده است نیز شامل این معافیت انشعاب می شوند که در سال گذشته شامل 79 مورد مسجد شهری و روستایی و حسینیه بوده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین تصریح کرد: در سال گذشته 20 هزار و 221 مشترک جدید به مشترکین شرکت گاز افزوده شد و در حال حاضر تعداد کل مشترکین گاز استان 417 هزار و 400 مشترک می باشد.