مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین تاکید کرد:
ضرورت دوره های آموزشی درتوانمندسازی نيروي انساني
کد مطلب: 1925
تعداد بازدید: 168
1398-02-30

 

مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین گفت: تأثیر گذارترین شیوه در ارتقای سطح کیفی مهارت ، دانش و توانمند سازی منابع انسانی در سازمان توسعه کیفی و کمی دوره های آموزشی حین خدمت است.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قزوین، اسماعیل مفرد بوشهری مدیر عامل این شرکت اظهار داشت: در راستای توسعه ارائه آموزش های ضمن خدمت به نیروی انسانی سازمان ، در سال گذشته 51 هزار و 480 نفر - ساعت آموزش حضوری و مجازی در حوزه مباحث شغلی، عمومی و فرهنگی و حوزه های مرتبط با افزایش بهره وری برای کارکنان رسمی، قرارداد مستقیم و پیمانکاری در قالب 183 دوره آموزشی برگزار شد.

مدیر عامل شرکت گاز استان قزوین در ادامه سخنان خود از افزایش 50 درصدی دوره های آموزشی برگزار شده در سال 97 نسبت به سال قبل از آن خبر داد و گفت: برگزاری دوره ها و سمینارهای آموزشی در سال 1397 به میزان 80 درصد تحقق یافته است و امید است با بكارگيري روش هاي نوين بر اثر بخشی این دوره ها بیش از پیش افزوده شود.

بوشهری همچنین از توجه ویژه به برگزاری دوره های آموزشی مرتبط با H.S.E خبر داد و افزود:  در حوزه HSE بیش از 10 هزار و 208 نفر ساعت آموزش در قالب 42 دوره آموزشی برگزار شده است که امیدواریم در سال جاری نیز این روند ادامه داشته باشد.

بوشهری همچنين در زمينه آموزش کارکنان حراست اين استان گفت: برگزاري دوره هاي آشنایی با تهديدات و تخليه تلفني، روش‌هاي جمع‌آوري اطلاعات، شناسايي مواد مخدر، آشنایی با تهديدات در حوزه فن‌آوري اطلاعات، آشنايي با بسته‌هاي مشكوك از جمله دوره هاي تخصصی نیروهای حراستی بوده است که در سال گذشته به پرسنل حراست ارائه شده است.