تحویل بيش از 210 ميليون متر مكعب گاز به جايگاه هاي سوخت CNG
کد مطلب: 1918
تعداد بازدید: 159
1398-02-16

 

مديرعامل شركت گاز استان قزوين از تحویل بيش از 210 ميليون متر مكعب گاز به جايگاه هاي سوخت CNG استان در سال 97 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قزوین، اسماعیل مفرد بوشهری با اشاره به توزیع 210 میلیون و 39 هزار متر مکعب گاز به جایگاه های CNG استان بیان کرد: این مقدار شامل 4 درصد گاز مصرفي کل استان می باشد که جایگزین مصرف حدود 247 میلیون لیتر بنزین شده است و بدیهی است که این جایگزینی صرفه جویی های اقتصادی فراوان بدنبال داشته و در کاهش آلاینده های محیطی نیز بسیار موثر است.

 بوشهری افزود: جايگاه هاي CNG استان قزوين در سال گذشته به طور میانگین روزانه 575 هزار مترمکعب گاز به صاحبان خوردو تحویل دادندکه خوشبختانه این فرآیند بصورت مستمر و بدون وقفه انجام شده است.

بوشهری درخصوص میزان تحویل گاز به جايگاه هاي CNG در سالجاری نیز گفت: در فروردین ماه امسال 16 میلیون و 562 هزار متر مکعب گاز در جایگاه های سوخت گاز استان توزیع شده است که این میزان در مقایسه با مصرف فروردین ماه سال 1396 کاهش اندکی را نشان می دهد.

 مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین تصریح کرد: در حال حاضر 59 جایگاه CNG در استان در زمینه تحویل گاز به خودروها فعالیت دارند که از این تعداد 15 جایگاه در سطح شهر قزوین و 44 جایگاه در سایر نقاط استان فعال می باشند که با توجه به جمعیت و وسعت استان خدمت رسانی در این حوزه از وضعیت مناسبی برخوردار است.