ارائه 11 خدمت شرکت گاز از طریق دفاتر پیشخوان
کد مطلب: 1894
تعداد بازدید: 197
1397-12-20

مدیر عامل شرکت گاز استان قزوین گفت: به منظور تسهیل ارائه خدمات مرتبط با فعالیت های شرکت گاز استان، امکان ارائه 11 خدمت از طریق دفاتر پیشخوان سطح استان فراهم شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قزوین اسماعیل مفرد بوشهری مدیر عامل این شرکت اظهار داشت: 11 خدمت از جمله تغییر نام مشترک، ثبت کارکرد رقم کنتور، درخواست تست کنتور، درخواست اشتراک پذیری و سایر موارد در حال حاضر به صورت همزمان در دفاتر پیشخوان دولت و همچنین در امور مشترکین اداره های گاز ارائه می شوند که از اوایل سال آینده طبق برنامه ریزی انجام شده ، این موارد صرفا در دفاتر پیشخوان ارائه خواهد شد.

مدیر عامل شرکت گاز استان قزوین با اشاره به رویکرد شرکت گاز استان مبنی بر برون سپاری امور و فعالیت ها گفت: پیش بینی های لازم  برای اضافه شدن 5 خدمت دیگر از جمله درخواست جابه جایی علمک و تعویض کنتور و ... نیز شده است که با اجرایی شدن این موارد در سال 1398 تعداد خدمات قابل ارائه توسط دفاتر پیشخوان در حوزه گاز به 16 خدمت خواهد رسید.

بوشهری در ادامه افزود: در راستای تسهیل و تسریع هر چه بیشتر فرایند دریافت خدمات توسط مردم عزیز استان ، ما بدنبال آن هستیم که علاوه بر 67 دفتر پیشخوان که هم اکنون به ارائه خدمت مشغول هستند با توسعه میز خدمت الکترونیکی در سایت شرکت گاز، بتوانیم شرایطی را فراهم کنیم که شهروندان با مراجعه به سایت شرکت گاز استان قزوین به آدرس www.nigc-qazvin.ir به صورت آنلاین و الکترونیکی خدمات مورد نظر خود را دریافت کنند. وی تعداد خدمات الکترونیکی فعلی را 8 مورد اعلام کرد و اظهار امیدواری نمود این تعداد در سال آینده به 12 خدمت الکترونیکی افزایش یابد.