گاز به روستای غریب مزرعه آبیک رسید
کد مطلب: 1880
تعداد بازدید: 276
1397-11-16

 

همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، روستای غریب مزرعه و 8 واحد صنعتی شهرستان آبیک از نعمت گاز طبیعی بهره مند شدند.

همزمان با ایام ا... دهه فجر و با حضور حبیبی معاون استاندار ، شریفی معاون بهره برداری شرکت گاز استان و مردم روستای غریب مزرعه مراسم افتتاحیه گازرسانی به روستای مذکور برگزار گردید.

معاون بهره برداری شرکت گاز استان در این مراسم گفت: با گاز دار شدن این روستا 26 خانوار روستایی از نعمت گاز بهره مند شدند و برای اجرایی شدن آن حدود 8 کیلومتر شبکه گذاری انجام شده است. وی هزینه عملیات اجرایی گازرسانی به روستای غریب مزرعه را یک میلیارد و 850 میلیون ریال اعلام کرد.

شریفی تصریح کرد: خوشبختانه شهرستان آبیک و روستاهای آن در زمینه گازرسانی از موقعیت خوبی برخوردار هستند به گونه ای که هم اکنون از تعداد 58 روستای بالای 20 خانوار شهرستان آبیک 57 روستا از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند.

وی در پایان افزود: همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، 8 واحد صنعتی با صرف اعتباری بالغ بر 1 میلیارد و 200 میلیون ریال در شهرستان قزوین گازدار شدند که بدین ترتیب تعداد واحدهای تولیدی و صنعتی بهره مند از نعمت گاز در سطح شهرستان آبیک به 424 واحد رسیده است.