آغاز رویداد استارت آپ ویکند حوزه توزیع گاز از 21 آذر ماه
کد مطلب: 1747
تعداد بازدید: 458
1397-09-13

 

مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین از برگزاری رویداد استارت آپ ویکند تخصصی در حوزه توزیع گاز با همکاری دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) در آذرماه امسال خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قزوین؛ اسماعیل مفرد بوشهری گفت: رویداد استارت آپ ویکند حوزه توزیع گاز با هدف ارائه ایده های خلاقانه از سوی شرکت کنندگان که شامل دانشجویان رشته­ های مکانیک ، برق ، شیمی ، شرکت­های دانش بنیان ، همکاران شاغل در شرکت ملی گاز ایران و شرکت­های گاز استانی، شرکت­های تأمین کننده اقلام صنعت گاز، پیمانکاران اجرایی و همه افرادی که در حوزه توزیع گاز ایده ای دارند و صاحب نظر هستند برگزار خواهد شد.

بوشهری افزود: این رویداد ایده پردازی که توسط شرکت گاز استان قزوین و با همکاری دانشگاه بین المللی امام خمینی برگزار می شود از 21 آذر ماه آغاز و تا 23 آذرماه ادامه خواهد داشت. وی افزود علاقمندان به حضور در این استارت آپ تا اول آذر ماه فرصت دارند که با مراجعه به سایت https://evand.com/events/gasstartup-ir  در این رویداد ایده پردازی ثبت نام کنند.

مدیر عامل شرکت گاز استان قزوین در ادامه افزود: استارت آپ ویکند حوزه توزیع گاز پذیرای ایده های دریافتی در 7 محور می باشد که عبارتند از: 1- بهبود عملکرد فیلتراسیون، کاهش فشار، بودارکنندگی و اندازه­گیری گاز در ایستگاه­های تقلیل فشار 2- شناسایی و ارتقای توانمندی در زمینه روش­های جدید بازرسی فنی و نشت­یابی خطوط توزیع و تغذیه و انشعابات 3- شناسایی و ارتقای توانمندی در روش­های پیشرفته و هوشمند نگهداری و تعمیرات در حوزه توزیع گاز 4- شناسایی و ارتقا توانمندی تکنولوژیک در زمینه فناوری­های پایش و کنترل خوردگی 5- شناسایی و ارتقای توانمندی تکنولوژیک در زمینه فناوری­ها و روش­های کارآمد و نوین احداث شبکه­های توزیع و تغذیه و ایستگاه­ها 6- ارتقای توانمندی در زمینه طراحی، مهندسی و بهره­برداری شبکه توزیع و تغذیه و ایستگاه­ها 7- ارتقا و توسعه سیستم­های اندازه­گیری مشترکین گاز.

مدیر عامل شرکت گاز استان قزوین در پایان اظهار کرد: پس از ارائه ایده ها توسط شرکت کنندگان و بررسی آن ها 3 ایده برتر انتخاب خواهند شد که به نفرات ارائه کننده آن ها جوایز نفیسی از سوی شرکت گاز استان قزوین اهداء خواهد شد.