بازدید مدیرعامل شرکت گاز استان از پروژه گازرسانی به روستاهای طارم
کد مطلب: 1705
تعداد بازدید: 379
1397-08-07

 

مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین از پروژه گازرسانی به 4 روستای طارم بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قزوین؛ در این بازدید که نقدی رئیس هیات مدیره این شرکت نیز حضور داشت، اسماعیل مفرد بوشهری با اشاره به گازدار شدن شهر سیردان در دهه فجر سال گذشته گفت: منطقه طارم به علت کوهستانی و صعب العبور بودن نسبت به سایر نقاط استان در موضوع گازرسانی توسعه کمتری یافته است که خوشبختانه از سال 1395 با برنامه ریزی های صورت گرفته شبکه گازرسانی به این منطقه وارد شده است و سیردان تنها شهر منطقه طارم با جمعیتی معادل 300 خانوار همزمان با سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب به شبکه سراسری گاز متصل شد.

مدیر عامل شرکت گاز استان قزوین در ادامه اظهار کرد: درحال حاضر 6روستای منطقه طارم از نعمت گاز بهره مند هستند که 4 روستای دیگر نیز در آینده نزدیک گازدار خواهند شد. وی افزود در این بازدید با ارائه راهکارهای لازم به پیمانکار مربوطه به دنبال آن بوده ایم که روند گازدار شدن 4 روستای این پروژه را شتاب بیشتری بخشیم تا گاز هرچه زودتر گرما بخش خانه های این عزیزان شود.

بوشهری در پایان خاطر نشان کرد 84 درصد خانوارهای روستایی در 470 روستا و 100 درصد خانوارهای شهری استان در 25 شهر از نعمت گاز بهره مند هستند.