1398-12-01
اصلی
دریافت نرم افزار خدمات مشترکین شرکت گاز استان قزوین اندروید - IOS
اطلاعیه قطع گاز
کد مطلب: 1652
تعداد بازدید: 968
1397-05-10

 

با توجه به آنکه جریان گاز در شهر آبگرم و روستاهای تابعه در روز پنج شنبه قطع خواهد شد، روابط عمومی شرکت گاز استان قزوین نسبت به انتشار اطلاعیه ای در این زمینه اقدام کرد. متن اطلاعیه مذکور به شرح ذیل می باشد:

(( به اطلاع مصرف كنندگان محترم گاز طبيعي مي رساند ، روز پنج شنبه مورخ 97/05/11 از ساعت 6 صبح به مدت 48 ساعت گاز مشترکین شهر آبگرم و روستاهای بهشتیان ، عباس آباد ، نجف آباد و کلیه روستاهای منطقه خرقان غرب و خرقان شرق بعلت برخورد بیل مکانیکی پیمانکار عمرانی بازار آهن کاوه شهر آبگرم با خط لوله اصلی شرکت گاز و نیاز به انجام تعمیرات ضروری قطع خواهدشد.

لذا ضمن پوزش از مشتركين محترم مناطق مذکور که با صبر و شکیبایی خود قطع جریان گاز را تحمل خواهند کرد از این عزیزان درخواست مي گردد ضمن رعايت كامل نكات ايمني از بسته بودن شيرهاي وسايل گازسوز تا قبل از وصل مجدد گاز اطمينان حاصل نمايند. ضمناً از دستكاري تجهيزات مربوطه همچون كنتور و رگلاتور نيز خودداري نمايند. لازم به ذكر است بلافاصله پس از اتمام عمليات مذكور، وصل مجدد گاز مشتركين از طريق مراجعه حضوري پرسنل امداد صورت خواهد پذيرفت. لذا به منظور رعايت كامل مسائل ايمني در زمان وصل گاز حضور مشتركين در محل الزامي مي باشد. ))