افتتاح پروژه گازرساني به 8 روستاي شهرستان تاكستان در هفته دولت
کد مطلب: 1349
تعداد بازدید: 2280
1395-06-03

همزمان با دومين روز از هفته دولت با حضور استاندار قزوين ، مدير عامل شركت گاز و جمعي از مسئولين و اهالي منطقه ، پروژه گازرساني به 8 روستاي شهرستان تاكستان در محل روستاي حصار افشاريه به بهره برداري رسيد.

به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان قزوين ، مدير عامل اين شركت اسماعيل مفرد بوشهري در مراسم افتتاحيه گازرساني به 8 روستاي شهرستان تاكستان كه در روستاي حصار افشاريه برگزار گرديد ،  ضمن تبريك هفته دولت و گراميداشت ياد و خاطره شهيدان رجايي و باهنر بيان داشت: با افتتاح گازرساني به اين روستاها كه شامل روستاهاي وركه رود ، ساج ، خنداب ، صادق آباد ، نهب ، حسين آباد ، حصار افشاريه و قلعه شهدا مي باشد تعداد 615 خانوار با جمعيتي بالغ بر 1949 نفر از نعمت گاز طبيعي بهره مند مي شوند . وي مبلغ هزينه شده جهت بهره برداري اين 8 روستا از نعمت گاز طبيعي را 42 ميليارد و 300 ميليون ريال اعلام كرد.

مديرعامل شركت گاز استان قزوين همچنين مجموع ريالي پروژه هاي گازرساني افتتاح شده در شهرستان تاكستان را 339 ميليارد و 654 ميليون ريال اعلام كرد و افزود: گازرساني به شهرك صنعتي خرمدشت ، بهره برداري از خط تغذيه شهرك صنعتي خرمدشت تا آبگرم و همچنين گازرساني به 9 واحد صنعتي از ديگر پروژه هاي گازرساني افتتاح شده در هفته دولت در تاكستان بوده است.

دكتر همتي استاندار قزوين نيز در اين مراسم به نقش و اهميت گاز طبيعي در ايجاد رفاه و رونق در روستاها اشاره نمود و گفت : با تلاش هاي شركت گاز استان براي گازرساني به روستاها اميدواريم شاهد رفاه و آسايش هرچه بيشتر روستانشينان عزيز باشيم.