صفحه اصلی > صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

مدیر عامل شرکت گاز استان قزوین:

رزمایش کمک های مومنانه بسیج ادارات استان قزوین در سالن ورزشی حضرت ولی عصر(عج) شرکت گاز استان قزوین

رزمایش کمک های مومنانه بسیج ادارات استان قزوین با حضور اسماعیل مفرد بوشهری مدیر عامل شرکت گاز استان ، سرهنگ فیضی و جمعی از مسئولین سپاه استان ،علی اصغر کشاورز رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان قزوین، در سالن ورزشی حضرت ولی عصر (عج) شرکت گاز استان قزوین برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قزوین ، اسماعیل مفرد بوشهره گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قزوین، اسماعیل مفرد بوشهری مدیر عامل این شرکت ، اظهار داشت : با توجه به شیوع ویروس کرونا وشرایط حاکم بر جامعه و لزوم توجه به اقشار آسیب پذیرو در راستای انجام مسئولیت اجتماعی، شرکت گاز استان قزوین  نیز با تمام توان و با همکاری و همدلی پرسنل خود در این امر خدا پسندانه گام برداشته است.

در ادامه سرهنگ فیضی، مسئول سازمان بسیج ادارات و کارمندان استان قزوین در مراسم توزیع ۴۰۰ بسته کمک‌های مومنانه توسط بسیج ادارات گفت: از ابتدای فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر کمک به آسیب دیدگان کرونا و اجرای طرح کمک مؤمنانه ۲ هزار بسته معیشتی در قالب کمک‌های مؤمنانه توسط بسیج ادارات و کارمندان در استان تهیه و توزیع شده است.

وی افزود: امروز نیز ۴۰۰ بسته معیشتی در مرکز استان قزوین و ۴۰۰ بسته در سایر شهرستان‌های استان به ارزش ۲۴۰ میلیون تومان تهیه و توزیع خواهد شد.

بوشهری در پایان گفت: سپاه در کنار بسیج ادارات و ارگان‌های مختلف در امر جمع آوری کمک‌های مؤمنانه نقش ویژه و قابل تقدیری داشته و محصول این مشارکت امروز به خوبی به بار نشسته است.

شایان ذکر است مجموعه شرکت گاز استان قزوین از ابتدای فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر کمک به آسیب دیدگان کرونا و اجرای طرح کمک مؤمنانه بیش از 500 سبد کالای معیشتی و تحصیلی تهیه و توسط بسیج ادارات و کمیته امداد امام خمینی (ره) توزیع نموده است.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/12/27 - ١٥:٢٩
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 587

خروج
تصاویر منتخب