صفحه اصلی > صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

تقدیر استاندار از مدیر عامل شرکت گاز استان قزوین

تقدیر استاندار از مدیر عامل شرکت گاز استان قزوین

استاندار قزوین در جشنواره شهید رجایی با اعطای لوح سپاس از مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین به دلیل گازرسانی به مناطق محروم قدردانی کرد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت استان قزوین جمالی پور استاندار قزوین در این تقدیرنامه خطاب به مدیر عامل شرکت گاز استان قزوین آورده است:

قدردانی و تکریم از خدمات برگزیدگانی که برای تحقق راهبردهای ابلاغی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در نظام اداری و اجرای برنامه های توسعه ای تلاش می کنند، از افتخارات مدیران عالی استان می باشد. با عنایت به عملکرد آن دستگاه اجرایی در گازرسانی به مناطق محرم و به پاس تلاش ها و زحمات صادقانه شما و همکاران محترم، این لوح تقدیر تقدیم حضورتان می گردد. امید است در طریق ارزشمند و پر فضیلت خدمتگزاری به مردم در چارچوب آرمانهای بلند حضرت امام خمینی (ره) و فرامین مقام معظم رهبری (مدظله العالی) موفق و موید باشید.

مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین به دنبال این تقدیر، رضایت حاصله از خدمات شرکت را مرهون حمایت‌های همه جانبه وزارت نفت، شرکت ملی گاز ایران و همچنین تلاش مدیران، کارشناسان و کارکنان پر تلاش مجموعه گاز استان قزوین دانست و گفت: شرکت گاز استان قزوین همچون گذشته و با توانی مضاعف به مسیر خود ادامه داده و به یاری خداوند متعال و در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری در آینده‌ای نه چندان دور شاهد پوشش کامل بخش روستایی استان از گاز طبیعی خواهیم بود.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/07/21 - ٠٨:٣٢
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 67

خروج
تصاویر منتخب