صفحه اصلی > صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

مدیر عامل شرکت گاز استان قزوین خبر داد: تمهیدات گاز استان قزوین برای استمرار و پایداری جریان گاز در فصل سرما

مدیر عامل شرکت گاز استان قزوین خبر داد: تمهیدات گاز استان قزوین برای استمرار و پایداری جریان گاز در فصل سرما

انجام تعمیرات دوره ای، برگزاری رزمایش های عملیاتی، استفاده از سامانه های هوشمند و بکارگیری(بهره بردن از) تجارب سالهای پیش در شرکت گاز استان قزوین و همراهی مشترکین عزیز در مدیریت مصرف، استمرار جریان گاز استان در آستانه ورود به فصل سرما را امکان‌پذیر می‌سازد.

به گزارش روابط عمومی شرکت استان قزوین، اسماعیل مفرد بوشهری مدیر عامل این شرکت، با بیان مطلب فوق، اظهار داشت: شرکت گاز استان قزوین با انجام اقدامات پیشگیرانه و تعمیر و نگهداری در ایستگاه های تقلیل فشار طی شش ماهه ابتدایی سال، خود را برای فصل سرما آماده کرده است.

وی به اقدامات انجام شده در بخش اندازگیری و توزیع گاز اشاره کرد و گفت : علاوه بر کالیبراسیون کنتورها، گیج های دما و فشار و راه اندازی تصحیح کننده ها در ایستگاهای گاز، اطلاعات این ایستگاه ها در سطح استان قزوین بصورت لحظه ای و آنلاین پایش شده و تحت کنترل می باشد.

ایشان آمادگی همه جانبه اکیپ های امداد گاز را از نقاط قوت شرکت گاز دانست و بیان داشت: تمامی اکیپ های امدای گاز در سطح استان با انجام رزمایش های عملیاتی آمادگی لازم را کسب نموده اند و همچنین با تجهیز مراکز امداد به سامانه مانیتورینگ، امکان پایش لحظه ای وضعیت ایستگاه ها نیز فراهم شده است.

مدیر عامل شرکت گاز استان به بخش صنعت نیز اشاره کرد و افزود: از تمامی مشترکین صنعتی و تولیدی، دامداریها، مرغداریها، گلخانه ها و مشترکین اماکن عمومی می خواهیم همچون گذشته همراهی لازم را داشته و اقدامات مربوطه را  در خصوص تهیه، تامین و ذخیره سازی سوخت دوم بعمل آورده و خود را برای ماه های سرد سال آماده نمایند.

مفرد بوشهری در پایان ضمن اشاره به برگزاری جلسات مداوم برای هماهنگی و کنترل شرایط به منظور پایداری و استمرار جریان گاز اظهار داشت : شرکت گاز استان قزوین تمام تلاش خود را برای این امر مهم بکار بسته و در مقابل از تمامی مشترکین استان تقاضا داریم ضمن مدیریت مصرف، نکات ایمنی را نیز ذعایت نموده تا بتوانیم ماه های سرد سال را آرام و بدون دغدغه را پشت سر بگذارنیم.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/07/03 - ٠٨:٤٥
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 145

خروج
تصاویر منتخب