صفحه اصلی > صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

روابط عمومی شرکت گاز استان قزوین:

11 روستای دیگر منطقه الموت شرقی از نعمت گاز طبیعی بهره مند شدند

مراسم افتتاحیه پروژه گازرسانی به ۱۱ روستای الموت شرقی روز چهارشنبه با حضور هدایت اله جمالی پور استاندار قزوین، لطف الله سیاهکلی نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی، اسماعیل مفرد بوشهری مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین، علی فرخ زاد معاون هماهنگی امور عمرانی استاندارو سایر مسئولان استانی در روستای زرآباد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گازاستان قزوین، اسماعیل مفرد بوشهری مدیرعامل این شرکت بیان نمود در بهره برداری از این طرح 200 میلیارد ریال اعتبارصرف شده است که با اتمام این طرح روستای زرآباد و ۱۰ روستای دیگر منطقه الموت شرقی به شبکه سراسری گاز متصل شدند تا 1700 خانوار دیگر این منطقه از نعمت گاز طبیعی بهره مند شوند.

 

لطف الله سیاهکلی در مراسم افتتاحیه این پروژه گفت: بسیار خوشحالیم با پیگیری استاندار محترم و برنامه ریزی خوب مدیرعامل شرکت گاز استان امروز شاهد اتفاق مبارکی در منطقه الموت هستیم که رضایت مردم را به همراه خواهد داشت.

 

رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین تصریح کرد: خدمات رسانی به روستاها و تامین خدمات زیربنایی از جمله آب، برق، مخابرات، اینترنت و گاز می تواند از مهاجرت ساکنان این مناطق جلوگیری کرده و به مهاجرت معکوس هم منجر شود.

 

در ادامه استاندار قزوین در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از مجموعه شرکت گاز استان  گفت: امروز خوشبختانه همه مدیران به دنبال خدمتگزاری هستند و همکاری بسیار خوبی بین خدمتگزاران مردم در استان وجود دارد.

 

وی با تاکید بر اینکه ساختن کشور در سایه همکاری و تعامل ممکن است، افزود: خوشبختانه این همکاری و تعامل بین آحاد مردم و مدیران استان وجود دارد و باید از این ظرفیت برای توسعه و ارتقای استان استفاده شود.

 

 در پایان مدیرعامل شرکت گاز استان ضمن تقدیر و تشکر از همکاری کلیه مسئولین استانی در گاز رسانی به روستاها، افزود با همت و تلاش مجموعه همکاران گاز استان و همراهی مسئولین در حال حاظر 100 درصد مناطق شهری و 89 درصد خانوار روستایی استان از نعمت گاز طبیعی بهره مند می باشند.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/02/30 - ١١:٤٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 202

خروج
تصاویر منتخب