صفحه اصلی > صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

مدیر عامل شرکت گاز استان قزوین:

تعامل و همدلی مسئولان استانی در حوزه گازرسانی به روستاهای منطقه طارم سفلی و الموت

دکتر سیاهکلی مرادی نماینده مردم شریف قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی، جواد حق لطفی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای با مهندس مفرد بوشهری مدیر عامل شرکت گاز استان قزوین و سایر مسئولین این شرکت در ساختمان مرکزی شرکت گاز استان قزوین دیدار کردند.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قزوین ، در این جلسه اسماعیل مفرد بوشهری مدیر عامل این شرکت طی گزارشی، عملکرد شرکت گاز استان قزوین  را در 5 سال گذشته تشریح کرد و افزود : توسعه و تسریع در گازرسانی به  شهر ها و روستاها، افزایش شبکه گذاری و نصب انشعابات، افزایش پذیرش اشتراک خانگی و استمرار خدمات رسانی به مشترکین در اقصی نقاط استان  از مهمترین دستاوردهای این شرکت بوده است.

مدیر عامل شرکت گاز استان قزوین با بیان اینکه تمامی شهرهای استان از نعمت گاز طبیعی برخودار هستند گفت : در طول این ۵ سال با بهره مندی ۲۴۷ روستا از نعمت گاز طبیعی این تعداد به ۵۵۶ روستا در سطح استان رسیده است.

وی در خصوص گازرسانی به روستاهای دو منطقه الموت و طارم  افزود : با توجه به صعب العبور بودن مسیرهای این مناطق  گازرسانی به شهر های معلم کلایه ، رازمیان و سیردان علی رغم سختی و دشواری بسیار زیاد با تلاش عوامل اجرایی شرکت محقق شد.وی در خصوص روستاهای فاقد گاز طبیعی بیان داشت : با توجه به برنامه ریزی شرکت گاز استان برای سال 1400 امیدوار هستیم به زودی شاهد گازدار شدن سایر روستاهای این دو منطقه باشیم.

در ادامه آقای دکتر سیاهکلی به نمایندگی از طرف مردم استان از مهندس بوشهری و مجموعه شرکت گاز تشکر نمود و مسیرهای گازرسانی به روستاهای صعب العبور را مورد بررسی قرار داد و افزود در راستای خدمات رسانی به مناطق محروم و گاز دار نمودن روستاها در همراه نمودن کلیه دستگاه های اجرایی مرتبط  به منظور تسریع در انجام این امر پیگیری مجدانه خواهد نمود.

جواد حق لطفی نیز در پایان ضمن تقدیر و تشکر از تلاشهای بی وقفه مجموعه شرکت گاز استان در امر گازرسانی قول مساعدت و همکاری داد.

شایان ذکر است در این جلسه کلیه مسائل و موانع پیش رو در گازرسانی به روستاهای صعب العبور مورد بررسی قرار گرفت و  مقرر شد کم هزینه ترین مسیر ها جهت گازرسانی از طرف کارشناسان شرکت گاز استان  مورد بررسی قرار گیرد.

 

 

 

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/12/27 - ١٦:٠٩
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 510

خروج
تصاویر منتخب