صفحه اصلی > صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان قزوین:

مشارکت کارکنان شرکت گاز استان قزوین در رزمایش کمک های مومنانه همزمان با فرا رسیدن سال نو

چهارمین رزمایش کمک های مومنانه در شرکت گاز استان قزوین با حمایت ویژه مدیر عامل و همدلی و همراهی کارکنان این شرکت برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قزوین: علیرضا پرهیزکاری رئیس روابط عمومی این شرکت ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو و آرزوی بهروزی و سلامتی برای تمامی شهروندان استان ، افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا و مشکلات اقتصادی برای اقشار آسیب پذیر و در  راستای اهداف مسئولیت های اجتماعی، با همراهی و همدلی پرسنل شرکت گاز استان قزوین به منظور حمایت از اقشار آسیب پذیر جامعه در چهارمین رزمایش کمک های مومنانه یکصد سبد کالای معیشتی تهیه و با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) و بسیج ادارات استان قزوین توزیع شد.

ایشان با اشاره به پیشگامی مجموعه شرکت گاز استان قزوین در خدمت‌رسانی به مردم  بیان کرد کارکنان  شرکت گاز استان همیشه و به ویژه در مواقع نیازهمچون وقوع سیل، زلزله و ...حامی مردم عزیز وهموطنان آسیب‌دیده بوده اند .

پرهیزکاری در پایان خاطرنشان کرد  از ابتدای سال تا کنون با حمایت های ویژه مدیریت محترم عامل و همت جمعی از کارکنان خیّر شرکت گاز استان قزوین و توسط پایگاه بسیج شهیدان رجبعلی این شرکت، 310 سبد کالای مواد غذایی و 250بسته لوازم التحریر تهیه و از طریق کمیته امداد امام خمینی (ره) و بسیج ادارات به دست نیازمندان  شناسایی شده رسید.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/12/26 - ١٢:١١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 298

خروج
تصاویر منتخب