صفحه اصلی > صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

گازرسانی به دو روستای دیگر شهرستان تاکستان در دهه فجر 99

گازرسانی به دو روستای دیگر شهرستان تاکستان در دهه فجر 99

مدیر عامل شرکت گاز استان قزوین : 99 درصد از روستاهای شهرستان تاکستان از نعمت گاز برخودار هستند.

همزمان با چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، افتتاح گازرسانی به  2 روستای دیگر از شهرستان تاکستان با حضور استاندار قزوین، نماینده مردم شریف شهرستان تاکستان در مجلس شورای اسلامی، مدیر عامل شرکت گاز استان قزوین، فرماندار شهرستان تاکستان و سایر مسئولین شرکت گاز استان قزوین انجام شد.

 به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قزوین، مهندس مفرد بوشهری مدیر عامل این شرکت با اشاره به اینکه 99 درصد از روستاهای شهرستان تاکستان از نعمت گاز برخودار هستند گفت : با افتتاح گازرسانی به دو روستای قره داش و قلعه سرهنگ تعداد 99 روستا از این شهرستان به شبکه سراسری گاز متصل شده اند.

وی در ادامه هزینه گازرسانی به این دو روستا را یک میلیارد و دویست میلیون ریال اعلام کرد و افزود : با گازرسانی به این دو روستا 118 خانوار به مشترکین گاز طبیعی استان اضافه خواهند شد.

 

در ادامه این مراسم استاندار قزوین و نماینده مردم شریف شهرستان تاکستان در مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک ایام دهه فجر و برشمردن اقدامات ارزنده جمهوری اسلامی در توسعه گازرسانی نسبت به دوران پیش از انقلاب از تلاش های مهندس بوشهری و مجموعه شرکت گاز در توسعه گازرسانی در استان به ویژه در منطقه تاکستان تقدیر و تشکر نمودند.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/11/21 - ١٥:٥٢
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 232

خروج
تصاویر منتخب