صفحه اصلی > صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

گرمابخشی انقلاب اسلامی به مردم شریف قزوین با همت و تلاش شرکت گاز استان طی 42 سال

گرمابخشی انقلاب اسلامی به مردم شریف قزوین با همت و تلاش شرکت گاز استان طی 42 سال

همزمان با چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی؛ 114 روستا و واحد تولیدی- صنعتی در استان قزوین از نعمت گاز برخوردار می شوند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قزوین، اسماعیل مفرد بوشهری مدیر عامل این شرکت، ضمن تبریک ایام اله دهه فجر و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان و امام شهیدان گفت : با تلاش و همت پرسنل شرکت گاز قزوین 10 روستا به همراه 104 واحد تولیدی و صنعتی با هزینه ای بالغ بر 167 میلیارد ریال در این ایام مبارک گازدار خواهند شد.

وی یکی از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی را توسعه گازرسانی در شهرها و روستاها برشمرد و افزود: در همین راستا استان قزوین از جمله استان هایی است که علاوه بر پوشش 100 درصد خانوارهای شهری توانسته 89 درصد از خانوارهای روستایی را نیز از نعمت گاز طبیعی بهره مند سازد.

مفرد بوشهری با اشاره به این مطلب که گازرسانی به 547 روستا و 25 شهر استان قزوین همگی پس از پیروزی انقلاب اسلامی انجام شده است، اظهار داشت : در حال حاضر خدمت رسانی به 442 هزار مشترک نتیجه تلاش در جهت تحقق عدالت اجتماعی در بیش از 4 دهه از انقلاب اسلامی می باشد.

مدیر عامل شرکت گاز استان قزوین تعداد مشترکین صنعتی پیش از انقلاب را  55  واحد بر شمرد و گفت : در حال حاضر تعداد 3 هزار و 158 واحد صنعتی جزء و عمده از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند که این تفاوت نشانگر تلاش های انجام شده در این بخش است.   

 

مهندس بوشهری در پایان خاطر نشان کرد : شرکت گاز استان قزوین در طی دولت های یازدهم و دوازدهم، علیرغم  محدودیت های ناشی از تحریم های ظالمانه و افزایش قیمت کالاها، توانست با اتخاذ رویکردهای صحیح و با وجود کمبود منابع، به دستاوردهای قابل توجهی در حوزه گازرسانی نایل شود. 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/11/13 - ١٢:٢٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 150

خروج
تصاویر منتخب