صفحه اصلی > صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

همزمان با هفته دولت : روستای حجیب از توابع شهرستان بویین زهرا از نعمت گاز طبیعی بهره مند شد.

همزمان با هفته دولت : روستای حجیب از توابع شهرستان بویین زهرا از نعمت گاز طبیعی بهره مند شد.

مراسم افتتاحیه پروژه گازرسانی به روستای حجیب از توابع شهرستان بویین زهرا روز چهارشنبه با حضور مفرد بوشهری مدیر عامل شرکت گاز استان قزوین، عباسپور نماینده مردم شریف آوج و بویین زهرا در مجلس شورای اسلامی و سایر مسئولان شهرستان بویین زهرا در این روستا برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت گازاستان قزوین، اسماعیل مفرد بوشهری مدیرعامل این شرکت با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت اظهار داشت : شهرستان بویین زهرا با 99.5 درصد خانوارهای بهره مند از گاز طبیعی جزء شهرستانهای سبز این استان در زمینه گازرسانی به شمار می آید.

وی هزینه ای اجرایی پروژه گازرسانی به روستای هجیب را بالغ بر 18700 میلیون ریال بر شمرد و افزود : برای گازرسانی به این روستا 3281 متر شبکه گذاری و 99 مورد نصب علمک انجام شده است.

وی همچین اضافه کرد : در هفته دولت علاوه بر گازرسانی به روستای هجیب، روستای باقرآباد نیز در این منطقه از نعمت گاز طبیعی بهره مند شده است.

عباسپور نماینده مردم شریف آوج و بویین زهرا در مجلس شواری اسلامی در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از مجموعه شرکت گاز استان گفت: امروز خوشبختانه همه مدیران به دنبال خدمتگزاری هستند و همکاری بسیار خوبی بین نمایندگان محترم و خدمتگزاران مردم برای خدمات رسانی در استان وجود دارد که این امر باعث رضایت مردم، توسعه و بازگشت به روستاها را به همراه داشته است.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/06/10 - ١٤:٤٨
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 257

خروج
تصاویر منتخب