تداوم عمليات اجرايی گازرسانی به 33 روستای استان
کد مطلب: 1873
تعداد بازدید: 259
1397-11-03


 

عمليات اجرايی پروژه های گازرسانی به 33 روستای استان قزوین با جديت در مسير پيشرفت حركت می كند.  

به گزارش روابط عمومی شركت گاز استان قزوين، مديرعامل اين شركت با بيان اين مطلب كه عمليات اجرايی گازرسانی به 33 روستای استان با جدیت درحال پیگیری است، اظهار داشت: گازرسانی به این روستاها در قالب 5 پيمان، هم اكنون درحال اجراء می باشد كه با اتمام اين پروژه ها، یکهزار و 542 خانوار روستايی اين منطقه از نعمت گاز طبيعی بهره مند خواهند شد.

بوشهری با اشاره به پراکندگی این 33 روستا در مناطق مختلف استان گفت: از این تعداد 21 روستا در منطقه الموت و 7 روستا در حوزه شهرستان قزوین و 4 روستا در آوج و یک روستا در آبیک قرار دارند و برای گازدار شدن آن ها حدود 130 میلیارد ریال بودجه پیش بینی شده است.

مدير عامل شركت گاز استان قزوين همچنين تصریح کرد: درحال حاضر تعداد 470 روستای استان از نعمت گاز بهره مند هستند كه معادل 84 درصد خانوارهاي روستايی استان مي باشد. وي با اشاره به این مطلب که از 33 روستای ذکر شده 6 روستا در دهه فجر امسال گازدار خواهند شد افزود: در دهه فجر امسال شاهد افتتاح و آغاز عملیات اجرایی 87 طرح گازرسانی خواهیم بود که امیدواریم با نهایی شدن این طرح ها در مسیر شکوفایی هر چه بیشتر تمامی مناطق استان گام برداریم.