در خواست شرکت گاز استان قزوین از مشترکین
صرفه جویی در مصرف گاز
کد مطلب: 1869
تعداد بازدید: 214
1397-10-27

 

مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین با اشاره به سرمای زیاد هوا در روزهای آینده گفت از همه مشترکین محترم گاز در سطح استان درخواست داریم به مدیریت مصرف گاز توجه ویژه کنند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قزوین، اسماعیل مفرد بوشهری مدیر عامل این شرکت گفت: با توجه به اعلام وضعیت هوا توسط سازمان هواشناسی که حکایت از افزایش سرما در روزهای پنج شنبه تا شنبه دارد پیش بینی می گردد شاهد افزایش مصرف گاز در سطح استان باشیم که این موضوع بر اهمیت مدیریت مصرف و بهینه مصرف کردن گاز در روزهای آتی خواهد افزود.

مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین با توجه به کاهش دما، روند میزان مصرف گاز در بخش های خانگی داستان را در روزهای اخیر افزایشی توصیف کرد و افزود: روز دوشنبه مورخ 1397/10/24 مصرف گاز مشترکین استان با عبور از مرز 12 میلیون و 979 هزار متر مکعب رکورد زد که احتمال ادامه این روند در روزهای آینده نیز وجود دارد.

بوشهری با بیان این مطلب که جایگاه گاز طبیعی به عنوان یک سرمایه ملی بی بدیل است گفت: ما از همه مشترکین خانگی گاز می خواهیم با رعایت مدیریت مصرف در درجه اول هزینه های اقتصادی خانواده را کاهش دهند و همچنین نقش مهم و موثر خود را در استمرار جریان گاز به تمامی نقاط کشور به خوبی ایفا کنند.

مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین همچنین با تأکید بر رعایت نکات ایمنی در مصرف گاز و استفاده از لوازم گازسوز استاندارد افزود: مشترکین گاز می توانند با چند راهکار ساده همچون رعایت پوشش مناسب زمستانی در منزل و کم کردن درجه آبگرمکن و پکیج ها، رعایت دمای رفاه بین  ۱۸ تا ۲۱ درجه سانتیگراد، خاموش کردن وسایل گرمایشی در اتاق‌هایی که در طول روز از آن‌ها استفاده نمی‌شود و استفاده بیشتر از نور آفتاب، یار دیگر شرکت گاز در استمرار بدون وقفه جریان گاز باشند.