طی 3 ماهه پاییز سال 1397،
بيش از يك ميليارد متر مكعب گاز طبيعي توسط مشتركين استان قزوین مصرف شد
کد مطلب: 1859
تعداد بازدید: 208
1397-10-05

 

مديرعامل شركت گاز استان قزوين از مصرف یک میلیارد  و 287 میلیون متر مکعب گاز طبيعي طي 3 ماهه پاییز سال جاری در استان خبر داد و گفت: با توجه به سرد شدن هوا در فصل پاییز به ویژه در ماه های آبان و آذر مصرف گاز بخش خانگی در فصل گذشته نسبت به ماه های قبل از آن افزایش داشته است.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قزوین؛ اسماعیل مفرد بوشهری با بیان اینکه در سه ماهه پاییز امسال در بخش هاي خانگي، تجاري و صنعتي استان یک ميليارد و 287 میلیون متر مكعب گاز مصرف شده است،افزود: از این میزان مصرف، 706 میلیون متر مکعب مربوط به مصرف خانگی و صنعتی و 581 میلیون متر مکعب گاز توسط نیروگاه شهید رجایی مصرف شده است.

بوشهری با اشاره به میزان مصرف گاز در پاییز امسال در مقایسه با مصرف سال گذشته اظهار کرد: در 3 ماهه پاییز سال گذشته مصرف كل استان برابر با يك ميليارد و 189 ميليون متر مكعب گاز بوده است که افزايش 8 درصدی را نشان مي دهد.

مديرعامل شركت گاز استان قزوين با اشاره به سرد شدن هوا و افزایش مصرف گاز در بخش خانگی گفت: از مشترکین گاز تقاضا داریم همچون سال های گذشته در نهایت دقت و توجه مدیریت مصرف گاز را در خانه های خود پیگیری نمایند تا علاوه بر کمک به اقتصاد خانواده، در حفظ این سرمایه ملی نیز سهیم باشند.