در هشت ماهه نخست امسال محقق شد؛
برگزاری بیش از 31 هزار نفر ساعت آموزش در شرکت گاز استان قزوین
کد مطلب: 1712
تعداد بازدید: 236
1397-09-01

 

مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین از برگزاری 31 هزار و 576 نفر ساعت آموزش برای کارکنان رسمی، قرارداد مستقیم و نیروهای پیمانکاری این شرکت در شش ماهه نخست امسال خبرداد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قزوین، اسماعیل مفرد بوشهری با اعلام این خبر افزود: به منظور توانمندسازی و ارتقای سطح دانش تخصصی و عمومی کارکنان، واحد آموزش این شرکت در سه سطح شغلی، بهبود مدیریت و عمومی و فرهنگی موفق به برگزاری 188 دوره آموزشی شده است که از این تعداد 167 دوره درون سازمانی و 21 دوره در مراکز آموزشی خارج از سازمان برگزار شده است. وی همچنین افزود: با توجه به اهمیت موضوع H.S.E در سازمان در سال جاری 29 دوره آموزشی ایمنی، بهداشت و محیط مختص کارکنان شرکت برگزار شده است که معادل 7016 نفر ساعت بوده است.

بوشهری در ادامه بیان داشت: پیرو تفاهم نامه منعقد شده بین شرکت گاز استان قزوین و سازمان فنی و حرفه ای، 162 نفر از امدادگران گاز شهری و روستایی شرکت گاز استان در مرحله اول و 72 نفر در مرحله دوم آزمون تئوری حرفه امدادگر گاز شهری و روستایی که توسط سازمان فنی و حرفه ای استان و با نظارت واحد آموزش در سطح استان برگزار شد، حضور داشتند که آن را با موفقیت سپری کردند.

مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین همچنین از حضور کارکنان گاز استان در دوره های آموزشی مجازی خبر داد و گفت: از ابتدای امسال 50 نفر از همکاران با ثبت نام در دوره های آموزش مجازی با عنوان هایی همچون مدیریت استرس ، ارگونومی تخصصی ، مدیریت بحران و... از آموزش های لازم بهره مند شدند و دوره ها را با کسب امتیاز لازم و با موفقیت سپری کردند.