حضور مدیر پژوهش شرکت ملی گاز ایران در گاز استان قزوین
کد مطلب: 1696
تعداد بازدید: 478
1397-07-11

 

سعید پاک‌سرشت مدیر پژوهش و فن‌آوری شرکت ملی گاز ایران با حضور در ساختمان ستاد شرکت گاز استان قزوین با مدیرعامل و اعضای شورای پژوهش این شرکت دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قزوین؛ اسماعیل مفرد بوشهری مدیرعامل این شرکت درخصوص عملکرد پژوهشی و دستاوردهای علمی و پژوهشی برتر شرکت گاز قزوین گزارشی ارائه کرد و اولویت ها و نیازهای پژوهشی در حوزه گاز استان را معرفی نمود.

بوشهری با بیان اهمیت و جایگاه پژوهش در فعالیت های مرتبط با شرکت گاز گفت: در سال های اخیر اقدامات خوبی در حوزه پژوهش در شرکت گاز استان قزوین انجام شده است که امیدواریم درآینده این موارد با جدیت بیشتری دنبال شود. وی با اشاره به برگزاری رویداد استارت آپ ویکند در حوزه توزیع گاز که اوایل آذر ماه امسال با همکاری دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین برگزار خواهد شد گفت: این رویداد ایده پردازی می تواند سرآغاز تحولات گسترده در حوزه پژوهش توزیع گاز شود.

در ادامه این جلسه دکتر پاک سرشت مدیر پژوهش و فن‌آوری شرکت ملی گاز ایران ضمن اظهار خوشحالی از حضور در جمع همکاران شرکت گاز استان قزوین بیان کرد: خوشبختانه اقدامات برجسته ای  که نشان از توجه ویژه مدیریت فعلی گاز قزوین به مقوله پژوهش در این سازمان دارد، انجام شده است. وی افزود: انتظار ما از شرکت های گاز استانی حضور متمرکز و قوی در محورهای مشخص برای فعالیت های پژوهشی است که در این زمینه هر سازمان می بایست با توجه به توانمندی ها و نقاط قوت در محور مورد نظر فعالیت نماید.

پاک سرشت گفت: در این مسیر رویکرد مثبت مدیریت فعلی، تجربه و تخصص همکاران و وجود دانشگاه های معتبر در استان قزوین از عوامل مهمی هستند که می تواند سبب موفقیت شرکت گاز استان در این مسیر شود.

مدیر پژوهش و فن‌آوری شرکت ملی گاز ایران بیان کرد: امیدواریم گاز استان قزوین بتواند در زمینه شناسایی و بکارگیری تکنولوژی های جدید در حوزه توزیع گاز پیشرو باشد. وی افزود همچنین رویداد استارت آپ در حوزه توزیع گاز که توسط شرکت گاز استان قزوین انجام خواهد شد می بایست به نحو بسیار مطلوب و در سطح گسترده تبلیغ و اجرایی شود و الگویی برای سایر گاز های استانی در اجرای چنین پروژه هایی باشد.

در پایان این جلسه امیر خوئینی رئیس امور پژوهش شرکت گاز استان گزارشی از پروژه های پژوهشی در دست اقدام و فعالیت های انجام شده ارائه کرد.