در 6 ماهه نخست امسال اتفاق افتاد:
مصرف بيش از 2 ميليارد متر مكعب گاز طبيعي در استان قزوين
کد مطلب: 1695
تعداد بازدید: 343
1397-07-11

 

مدير عامل شركت گاز استان قزوين از مصرف 2 ميليارد و 561 ميليون متر مكعب گاز طبيعي در بخش های مختلف خانگی، تجاری و صنعتی استان قزوین در شش ماهه اول امسال خبرداد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قزوین؛ مهندس اسماعيل مفرد بوشهري با اعلام خبر فوق بیان کرد: با مصرف 2 ميليارد و 561 ميليون متر مكعب گاز در شش ماهه اول امسال شاهد افزايش 6 درصدي مصرف گاز در استان قزوین نسبت به دوره مشابه سال قبل بوده ایم که این افزایش مصرف مربوط به افزایش گاز تحویلی به نیروگاه شهید رجایی بوده است.

مديرعامل شركت گاز استان قزوين افزود: در 6 ماهه گذشته بخش های خانگی، صنعتی و تجاری استان 863 هزار متر مکعب گاز مصرف کرده اند که این مقدار معادل 34 درصد کل مصرف شده استان می باشد و این در حالیست که 66 درصد مابقی، تحویل نیروگاه شهید رجایی به عنوان بزرگترین مجتمع مصرف کننده گاز استان شده است.

بوشهری با توجه به نزدیک بودن فصل سرما و پیش بینی افزایش مصرف گاز در بخش های خانگی گفت: شرکت گاز استان قزوین با انجام تعمیرات دوره ای و اضطراری در ماه های گذشته از آمادگی لازم برای تحویل مستمر و ایمن گاز به مشترکین خانگی در ماه های سرد برخوردار است و امیدواریم با رعایت مدیریت مصرف توسط مردم عزیز استان و همچنین رعایت نکات ایمنی سال جاری را با بهترین حالت مصرف بهینه و ایمن سپری نماییم.