در 5 ماهه نخست امسال اتفاق افتاد:
تحویل بيش از 83 ميليون متر مكعب گاز به جايگاه هاي سوخت CNG
کد مطلب: 1690
تعداد بازدید: 340
1397-06-27

 

مديرعامل شركت گاز استان قزوين از تحویل بيش از 83 ميليون متر مكعب گاز به جايگاه هاي سوخت CNG   استان در 5 ماهه نخست امسال  خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قزوین؛ اسماعیل مفرد بوشهری با اشاره به توزیع 83 میلیون و 44 هزار متر مکعب گاز به جایگاه های CNG استان بیان کرد: این مقدار شامل 4 درصد کل گاز مصرفي استان می باشد که جایگزین مصرف حدود 997 میلیون لیتر بنزین شده است و بدیهی است این جایگزینی مزیت های اقتصادی و زیست محیطي بسیاری با خود به همراه دارد.

بوشهری در ادامه گفت: در حال حاضر 59 جايگاه CNG در استان در امر توزيع گاز فعاليت دارند كه از اين تعداد 15 جايگاه در سطح شهر قزوين  و 44 جايگاه ديگر در سطح استان فعال هستند و با توجه به تعداد جایگاه های مذکور، استان قزوین جزء مناطقی محسوب می شود که مشکل خاصی در زمینه توزیع و تحویل گاز به خودرو ها ندارد و دسترسی به CNG به سهولت در آن امکانپذیر است.

مديرعامل شركت گاز استان قزوين تصریح کرد: همچنان پتانسیل در استان برای احداث جایگاه CNG  وجود دارد و شرکت گاز امیدوار است در بخش هایی همچون CNG و واحدهای صنعتی و تولیدی کوچک و بزرگ بتواند با حداکثر توان گاز را به متقاضیان تحویل نماید.