تداوم عملیات اجرایی گازرسانی به 5 روستای تاکستان
کد مطلب: 1610
تعداد بازدید: 321
1397-03-30

 

مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین گفت: هم اکنون عملیات اجرایی گازرسانی به 5 روستای تاکستان با پیش بینی اعتباری حدود 20 میلیارد ریال در حال اجراست.

به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان قزوين اسماعيل مفرد بوشهري با اشاره به اینکه درحال حاضر 91 روستای منطقه تاکستان از گاز طبیعی بهره مند هستند گفت: درحال حاضر پروژه گازرسانی به 5 روستای چنگوره ، مایان ، سراس ، شناسوند و قلعه قره داش درحال اجرا هستند که طبق برنامه ریزی های انجام شده ظرف چند ماه آینده به شبکه سراسری گاز متصل می شوند.

بوشهری در ادامه گفت: بیش از 18 هزار خانوار تاکستانی از گاز طبیعی برخوردار هستند که معادل 100 درصد خانوارهای شهری و 98 درصد خانوارهای روستایی شهرستان تاکستان می باشند. وی وضعیت گازرسانی به شهرها و روستاهای منطقه تاکستان را بسیار مطلوب دانست و افزود: در موضوع گازرسانی به واحد های صنعتی تاکستان نیز هم اکنون 325 واحد صنعتی عمده و جزء از گاز طبیعی به عنوان سوخت اصلی خود استفاده می کنند که امیدواریم با استقبال صاحبان صنایع به اتصال واحدهای خود به شبکه سراسری گاز، این تعداد بیش از پیش افزایش یابد.

مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین تعداد مشترکین گاز شهرستان تاکستان را 55 هزار و 745 مشترک اعلام کرد و تصریح کرد: این شرکت با تمام توان در مسیر ارائه خدمات مطلوب به مشترکین گام بر می دارد.