دیدار نوروزی مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین با کارکنان این شرکت
کد مطلب: 1576
تعداد بازدید: 392
1397-01-14

 

مهندس بوشهری مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین به مناسبت فرا رسیدن سال نو، روز 14 فروردین ماه با حضور در جمع کارکنان این شرکت با آنها دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قزوین، بوشهری در این دیدار ضمن تبریک سال نو به کارکنان شرکت گاز استان گفت: باتوجه به آنکه سال جدید از سوی رهبر فرزانه انقلاب به سال حمایت از کالای ایرانی مزین شده، شایسته است برای حمایت از سازندگان از هرگونه خرید کالاهایی که مشابه داخلی دارند پرهیز شود.

وی همچنین با اشاره به اقدامات مهمی که در سال 1396 در زمینه گازرسانی به شهرها و روستاهای استان انجام شده است اظهار کرد: خوشبختانه در سال گذشته پرونده گازدارشدن شهرهای استان با گازرسانی به 3 شهر معلم کلایه، رازمیان و سیردان بسته شد و 78 روستای فاقد گاز نیز در این سال به شبکه سراسری متصل شدند. وی در ادامه ارتقاء شاخص های ایمنی در پروژه ها و فعالیت های اجرایی سازمان، 700 کیلومتر شبکه گذاری، دریافت تقدیرنامه دو ستاره تعالی سازمانی و دریافت جایزه از جشنواره شهیدرجایی را از دیگر اقدامات مهم انجام شده توسط شرکت گاز استان در سال گذشته اعلام کرد.

بوشهری رویکرد شرکت گاز استان در سال 1397 را توجه ویژه به کیفیت خدمات ارائه شده، تعالی سازمانی و حرکت در مسیر برند شدن دانست و از همه پرسنل این سازمان خواست که تمام تلاش خود را برای اجرایی شدن این اهداف به کار گیرند.

مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین با آرزوی توفیق و بهروزی برای کارکنان و خانواده های کارکنان گاز استان در سال 97 گفت: امید است در سال جدید با یاری پروردگار و سعی و کوشش تمامی همکاران در راستای خدمت رسانی به مردم عزیز استان بتوانیم گام‌های مؤثرتری برداریم.