راه اندازی خدمات پیامکی شرکت گاز استان قزوین
کد مطلب: 1573
تعداد بازدید: 689
1396-12-26

مشترکین گاز در سراسر استان قزوین می توانند با ارسال پیامکی شماره اشتراک از آخرین اطلاعات قبض گاز خود مطلع شوند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قزوین، اسماعیل مفرد بوشهری مدیرعامل این شرکت با اشاره به تلاش های خوبی که توسط واحد فناوری اطلاعات در زمینه توسعه خدمات الکترونیکی و آنلاین درحال انجام است گفت: درحال حاضر این امکان فراهم شده است که مشترکین گاز در اقصی نقاط استان بتوانند با ارسال شماره اشتراک خود به شماره 200003194 بلافاصله آخرین مبلغ قبض گاز خود به همراه شناسه قبض و شناسه پرداخت را دریافت نمایند.

وی افزود: این طرح موجب می شود آن دسته از مشترکین گاز که به هر علتی دسترسی به آخرین قبض گاز خود را ندارند بدون مراجعه به اداره های گاز در سطح استان بتوانند از مصرف گاز واحد مسکونی یا تجاری خود مطلع شوند.

بوشهری در ادامه بیان داشت: به منظور خدمت رسانی هرچه بهتر به مشترکین گاز هم اکنون 7 خدمت به صورت آنلاین در سایت شرکت گاز استان قزوین بارگذاری شده است که هم استانی های عزیز می توانند با مراجعه به سایت این شرکت به آدرس www.nigc-qazvin.ir در کمترین زمان ممکن خدمت مورد نظر خود را دریافت نمایند. وی خدماتی همچون مشاهده قبوض و چاپ المثنی، پرداخت آنلاین قبض، درخواست تغییر مشخصات، ثبت کارکرد کنتور، درخواست تست کنتور، درخواست جابجایی علمک و تغییر شماره همراه و تلفن ثابت را از جمله خدمات آنلاین شرکت گاز استان اعلام کرد.

مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین همچنین از راه اندازی نرم افزار خدمات آنلاین شرکت گاز که قابل نصب بر روی گوشی های همراه هوشمند (نسخه اندروید 4.4 به بالا) است در آینده نزدیک خبر داد و اظهار کرد: امیدواریم با بهره برداری از این اپلیکیشن و توسعه آن در سطح مشترکین بتوانیم خدمات را با کیفیت بهتری به مشترکین گرانقدر ارائه دهیم.