مصرف بیش از 482 میلیون متر مکعب گاز در بهمن ماه
کد مطلب: 1565
تعداد بازدید: 479
1396-12-06

 

مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین گفت: در بهمن ماه سالجاری، 482 میلیون متر مکعب گاز طبیعی در بخش های خانگی ، تجاری ، صنعتی و نیروگاه شهید رجایی در استان قزوین مصرف شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قزوین؛ اسماعیل مفرد بوشهری با بیان مطلب فوق افزود: با توجه به کاهش شدید دما و بارش برف در بهمن ماه میزان مصرف گاز در استان افزایش داشته است به گونه ای که در بخش های خانگی بیش از 321 میلیون متر مکعب گاز در استان مصرف شده است و این در حالیست که این مقدار در دی ماه سالجاری 298 میلیون متر مکعب بود که بدین ترتیب شاهد افزایش 8 درصدی در این بخش بوده ایم.

مدیر عامل شرکت گاز استان قزوین در ادامه از تحویل 161 میلیون متر مکعب گاز به نیروگاه شهید رجایی در بهمن ماه خبر داد و افزود: 33 درصد گاز مصرف شده استان در بهمن ماه به نیروگاه تحویل شده است که خوشبختانه علی رغم سرد شدن هوا و افزایش مصرف در بخش خانگی استان، مقدار گاز تحویلی به نیروگاه نسبت به دی ماه نه تنها کاهش نیافته بلکه رشد نیز داشته است و به مرز 161 میلیون متر مکعب رسیده است.

بوشهری افزود: در زمستان سالجاری شاهد افت فشار در هیچ نقطه ای از استان نبوده ایم و خوشبختانه استمرار گازرسانی به مشترکین به شکل مطلوب برقرار بوده است.