افتتاح گازرسانی به 11 روستای آوج در دهه فجر
کد مطلب: 1557
تعداد بازدید: 634
1396-11-17

 

همزمان با سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مراسم افتتاح پروژه های گازرسانی به 11 روستای منطقه آوج با حضور استاندار، فرماندار آوج، مدیرعامل شرکت گاز استان و مردم منطقه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قزوین؛ اسماعیل مفرد بوشهری در جلسه شورای اداری شهرستان آوج که در ساختمان فرمانداری برگزار شد، با تشریح پروژه‌های افتتاحی دهه فجر این شرکت بیان کرد: گازرسانی به 11روستای آوج با اعتبار 74 میلیارد و 800 میلیون ریال انجام شده است که به این ترتیب 839 خانوار روستایی این منطقه به شبکه سراسری گاز متصل شده اند.

مدیر عامل شرکت گاز استان قزوین گفت: تا قبل از شروع به کار دولت تدبیر و امید فقط یک روستا در منطقه آوج گازدار بوده است و این درحالیست که از ابتدای دولت تدبیر و امید تا کنون 88 روستای منطقه به شبکه سراسری گاز متصل شده اند. وی همچنین اعلام کرد از این 88 روستا 67 روستا در سال های 95 و 96 از گاز طبیعی بهره مند شده اند.

بوشهری افزود: خوشبختانه شهرستان آوج و روستاهای آن در سال های اخیر از موقعیت خوبی در زمینه گازرسانی برخوردار شده اند به گونه ای که از 92 روستای بالای 20 خانوار این منطقه هم اکنون 89 روستا گازدار هستند که شامل 96 درصد خانوارهای روستایی شهرستان آوج می باشد.

لازم به ذکراست زاهدی استاندار قزوین در پایان جلسه ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های صورت گرفته توسط شرکت گاز در اقصی نقاط استان به ویژه منطقه آوج و آبگرم اظهار امیدواری کرد در چند سال آینده با همت شرکت گاز پرونده گازرسانی به روستاهای استان بسته شود و تمامی خانوارهای روستایی استان به نحو مطلوب از این خدمات بهره مند شوند.