گازرسانی به 5 روستای منطقه الموت همزمان با سالگرد پیروزی انقلاب
کد مطلب: 1556
تعداد بازدید: 663
1396-11-16

 

همزمان با سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، 5 روستای منطقه الموت با صرف هزینه ای بالغ بر 24 میلیارد و500 میلیون ریال به شبکه سراسری گاز متصل شدند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قزوین؛ اسماعیل مفرد بوشهری مدیرعامل این شرکت ضمن تبریک ایام ا... دهه فجر گفت: روستاهای رجایی دشت، سیمیار دشت، حسن آباد، محمد آباد، صفرین در منطقه الموت غربی در این ایام مبارک به شبکه سراسری گاز متصل می شوند که با گازرسانی به این 5 روستا 567 خانوار روستایی به جمع مشترکین شرکت گاز می پیوندند. وی مقدار شبکه توزیع در این پروژه را 18 کیلومتر اعلام کرد.

بوشهری یادآور شد: خط انتقال گاز به منطقه الموت در اردیبهشت ماه سال جاری افتتاح شد و دو شهر رازمیان و معلم کلایه همزمان با سفر ریاست جمهوری به استان گازدار شدند که گامی بزرگ در خدمت رسانی به مردم در یکی از مناطق کوهستانی و صعب العبور کشور بوده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین تعداد روستاهای گازدار شده منطقه الموت را 15 روستا اعلام کرد و افزود درحال حاضر نیز پروژه های اجرایی گازرسانی به 57 روستای دیگر نیز در دست اقدام است که در صورت تخصیص بودجه و اعتبار لازم در سال 1397 این پروژه ها نهایی می شوند.

بوشهری تصریح کرد: امیدواریم بهره مندی خانوارهای روستایی الموت از نعمت گاز نقش مثبت و ویژه ای در رفاه و آسایش مردم منطقه داشته باشد و شاهد شکوفایی اقتصاد و گردشگری الموت در آینده نزدیک باشیم.