مشترکین گاز در مصرف صرفه جویی کنند
کد مطلب: 1552
تعداد بازدید: 476
1396-11-11

 

با توجه به سرمای شدید هوا و افزایش مصرف گاز توسط مشترکین خانگی، حدود 62 میلیون متر مکعب گاز در 5 روز اخیر در استان مصرف شده است.

حسنپور رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان قزوین با اشاره به این موضوع که سرمای شدید هوا در روزهای اخیر باعث افزایش چشمگیر مصرف گاز در استان شده است گفت: در 5 روز اخیر یعنی در بازه ششم لغایت دهم بهمن ماه حدود 62 میلیون متر مکعب گاز در بخش خانگی مصرف شده است که در مقایسه با مصرف 54 میلیون متر مکعبی روزهای اول تا پنجم بهمن ماه شاهد افزایش 15 درصدی مصرف بوده ایم.

رئیس روابط عمومی شرکت گاز در ادامه اظهار کرد: همکاران ما در شرکت گاز با تلاش ویژه و ارائه خدمات شبانه روزی تمام سعی خود را بکار گرفته اند تا گاز طبیعی به شکل مطلوب و بدون وقفه به مشترکین برسد و گرما بخش خانه های آنان شود. وی افزود: با توجه به افزایش قابل توجه مصرف در سطح کشور ، استمرار فرآیند گازرسانی به هموطنان، نیازمند رعایت نکات صرفه جویی توسط مشترکین محترم است که امیدواریم با همت مشترکین عزیز این مهم تحقق یابد.

حسنپور پوشیدن لباس های گرم و متناسب بافصل سرما در منازل، رعایت دمای 18 تا 21 درجه و عایق بندی مناسب شوفاژ خانه ها را از مواردی دانست که رعایت آنها می تواند در کاهش مصرف گاز مؤثر باشد.

وی اظهار امیدواری کرد با همراهی مردم در مصرف بهینه گاز بتوانیم بدون مشکل این موج سرما را سپری کنیم.