نشست مدیر عامل شرکت گاز استان قزوین با نیروهای امداد و گازبان
کد مطلب: 1515
تعداد بازدید: 841
1396-08-23

مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین در یک نشست صمیمی با نیروهای امداد و گازبان این شرکت به گفتگو نشست و از نزدیک در جریان مسایل و مشکلات کاری آنان قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قزوین، در این جلسه هم اندیشی که برای نخستین بار در شرکت گاز استان قزوین بین نیروهای امداد و مدیر عامل برگزار شد اسماعیل مفرد بوشهری ضمن تسلیت ضایعه درگذشت هموطنان عزیزمان در زمین لرزه اخیر کرمانشاه و آرزوی بهبودی آسیب دیدگان این حادثه گفت: این نشست در راستای آشنایی هر چه بیشتر با دغدغه های نیروهای زحمتکش امداد از یک سو و همچنین تاکید بر آمادگی آنان برای فصل سرما برگزار گردیده است.

بوشهری تصریح کرد از جمله وظایف نیروهای امداد و گازبان حضور سریع در محل حادثه است که می تواند از حوادث احتمالی بعدی پیشگیری کند. وی نیروهای امداد و گازبان را خط مقدم شرکت گاز معرفی کرد که عملکرد، تبحر فنی و نحوه برخورد آنان با مشترکین و مردم می تواند نقشی مهم در بالا بردن سطح خدمت گزاری شرکت گاز به مردم داشته باشد.

بوشهری در ادامه افزود: از نیروهای امداد و گازبان انتظار می رود به مقررات و وظایف خود اشراف کامل داشته باشند و از آموزش های ارایه شده توسط واحد آموزش در راستای توانمندسازی و افزایش مهارت های فنی خود استفاده کنند.

گفتنی است در پایان جلسه پرسنل امداد مسایل و مشکلات خود را با مدیر عامل در میان گذاشتند.