قطع گاز کارخانجات شهرصنعتی البرز به علت تعمیرات ضروری
کد مطلب: 1469
تعداد بازدید: 91
1396-04-25

 

جریان گاز کارخانجات و واحدهای صنعتی شهر صنعتی البرز از روز سه شنبه مورخ 27/04/96 لغایت روز جمعه 30/04/96 قطع خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قزوین، علی حسنی رئیس اداره گاز شهرستان البرز گفت: شبکه گازرسانی شهر صنعتی البرز از قدیمی ترین شبکه های گازرسانی کشور است که در این شبکه بنابر طراحی صورت گرفته در گذشته، از شیرهای فلنجی داخل حوضچه استفاده شده است که استفاده از این تجهیزات به علت احتمال نشت گاز، تجمع گاز در محیط های بسته و احتمال بروز حادثه در شبکه های گازرسانی بسیار محدود شده است. وی افزود: با توجه به مخاطرات ذکر شده و پس از انجام کار کارشناسی و در راستای افزایش ضریب ایمنی شبکه گازرسانی در شهر صنعتی البرز با هماهنگی مدیریت سازمان و HSE شرکت گاز استان قزوین تصمیم گرفته شد نسبت به تعویض شیرهای مذکور اقدام شود که بخشی از این پروژه تا کنون عملیاتی شده است.

 

رئیس اداره گاز شهرستان البرز در ادامه بیان داشت: تعویض تعدادی از شیرهای فلنجی به علت آنکه در مسیر خط اصلی گازرسانی شهر صنعتی واقع شده اند بدون قطع گاز ممکن نمی باشد. لذا به منظور افزایش ایمنی شبکه و پیشگیری از خطرات احتمالی و با توجه به آنکه تعویض شیرهای فلنجی ضروری و غیر قابل اجتناب    می باشد این اداره ناچار به قطع گاز کارخانجات و واحدهای صنعتی واقع در شهر صنعتی البرز از روز سه شنبه مورخ 27/04/96 لغایت روز جمعه 30/04/96 جهت انجام تعمیرات می باشد.

وی همچنین اعلام داشت بلافاصله پس از انجام عملیات تعویض شیرها و تزریق گاز، وصل مجدد گاز مشترکین از طریق مراجعه حضوری پرسنل امداد انجام خواهد شد. او از مشترکین درخواست نمود از دستکاری تجهیزات مربوطه همچون کنتور و رگلاتور جدا خودداری نمایند.

حسنی در پایان گفت: مشترکین محترم محدوده اعلام شده درصورت نیاز می توانند با پست امداد شهر صنعتی البرز به شماره تلفن های 32222266 و یا 194 تماس حاصل نمایند.