بهره مندی 20 روستای آوج از گاز طبیعی در هفته دولت امسال
کد مطلب: 1466
تعداد بازدید: 104
1396-04-18

مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین ازبهره مندی 20 روستای آوج از گاز طبیعی در هفته دولت امسال خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قزوین، اسماعیل مفرد بوشهری در بازدید از پروژه های گازرسانی به روستاهای آوج اظهار داشت: در سال جاری فعالیت های این شرکت در زمینه گازرسانی به روستاهای منطقه آوج با تلاش مضاعف ادامه داشته و در هفته دولت 20 روستای آوج به شبکه سراسری گاز متصل خواهند شد.

بوشهری افزود:با بهره برداری از این پروژه ها بالغ بر3200 خانوار از نعمت گاز بهره مند می شوند. وی اعتبار هزینه شده برای اجرای پروژه های مذکور را 170 میلیارد ریال اعلام کرد.

بوشهری با اشاره به اینکه گازرسانی در بخش روستایی باتوجه به سیاست های ابلاغی وزارت نفت با جدیت در حال اجراست تصریح کرد: درحال حاضر 48 روستای منطقه آوج از نعمت گاز برخوردار هستند که تا پایان سال جاری این رقم به 86 روستا افزایش می یابد. همچنین تا کنون 4730 انشعاب گاز در روستاهای آوج نصب شده است و 4114 مشترک گاز طبیعی نیز به شبکه گازرسانی کشور متصل شده اند. وی افزود: با اتمام پروژه های در دست اجرا شاهد نفوذ 98 درصدی گاز در جمعیت روستایی آوج خواهیم بود.

مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین اظهار امیدواری کرد با برنامه ریزی های صورت گرفته در امر توسعه گازرسانی، میزان خانوارهای روستایی برخوردار از نعمت گاز طبیعی درحال افزایش است و تلاش شرکت گاز بر این است در کنار توسعه کمی شبکه گازرسانی در استان، کیفیت خدمت رسانی را نیز افزایش دهد.